Нет лицензии – нет препарата, нет лечения

Срочное обращение по поводу окончания действия лицензии в ИльичевскеАльянса-Украина и официальный ответ Комитета по контролю за наркотиками. Документальное подтверждение того, как администрация лечебного учреждения подвела 20 пациентов, НПО и Альянс-Украина, сообщив, что все документы были поданы заблаговременно…
 

Міністру охорони здоров’я України
Князевичу В.М
вул. Грушевського 7, м. Київ, 01021
 
Терміново
 
 
Щодо оперативного вирішення кризової ситуації
з програмою лікування ЗПТ у м. Іллічівськ
 
Шановний Василю Михайловичу!
 
Користуючись нагодою хочемо подякувати Вам за особисті зусилля у справі розширення програм замісної підтримувальної терапії (ЗПТ) в Україні та підписання чергового наказу МОЗ з цього приводу за № 823, завдяки чому доступ до лікування матимуть наркозалежні хворі в усіх без виключення областях України.
Одночасно звертаємося до Вас за допомогою через необхідність термінового вирішення проблемної ситуації з програмою ЗПТ, що впроваджується на базі Іллічівської басейнової лікарні на водному транспорті, де на даний час відповідне лікування отримують 20 пацієнтів, у т.ч. 4 – ВІЛ-позитивних.
За наявною в нас інформацією, 16.11.2009 завершується 5-тирічний термін дії ліцензії на право обігу  наркотичних засобів, виданої даному ЛПЗ Комітетом з контролю за наркотиками (ККН).
Документи для видачі нової ліцензії були подані до ККН завчасно, але рішення по них до цього часу не прийнято.
Таким чином, вже через декілька днів вищезазначені пацієнти можуть бути позбавлені лікування та, з великим ступенем вірогідності, повернуться до ін’єкційного вживання нелегальних наркотиків. Відповідно, зусилля програми, що впроваджувалася на базі ЛПЗ з листопада 2008 року, будуть витрачені даремно. Загроза позбавлення необхідного лікування також нависла над сотнями пацієнтів інших відділень ЛПЗ, які використовують в лікувальному процесі наркотичні або психотропні лікарські засобі (хірургія, реанімація та інші).
Враховуючи викладені обставини МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні», як один з виконавців Загальнодержавної програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції в частині впровадження програм ЗПТ в державі, просить Вас взяти ситуацію під особистий контроль та, у межах компетенції, дати відповідні доручення підпорядкованим службам для недопущення зриву державної програми, забезпечення безперервності та унеможливлення переривання лікування для хворих у м. Іллічівську.
Дякуємо за співпрацю.
 
З повагою
 
Виконавчий директор
Клепіков Андрій Олександрович
 
12.11.2009
 
Вик. Скала П.В
Тел  4905485 дод. 221 Моб. 050-3825178
=================================================================
 
 
 
 
Автор | 2009-11-28T10:54:37+03:00 28 ноября, 2009|Обзор ситуации с ЗПТ|Нет комментариев

Об авторе:

Оставить комментарий