Приказ МОЗ № 295

4 июня 2007 года Министр здравоохранения Украины Юрий Гайдаев подписал приказ «Об утверждении графика распределения препаратов «Еднок» (бупренорфина гидрохлорид) и «Метадол» (метадона гидрохлорид)».

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАКАЗ
N 295 04.06.2007
м.Київ
Про затвердження графіків розподілу препаратів "Еднок" (бупренорфіну гідрохлорид) і "Метадол" (метадону гідрохлорид) 
 
 
 
З метою подальшого проведення замісної підтримуючої терапії для хворих з опіоїдною залежністю та супутньою ВІЛ-інфекцією, на виконання доручення Кабінету Міністрів України від 14 травня 2007 року № 21223/1/1-07 щодо виконання рішення Національної координаційної ради з питань запобігання поширенню ВІЛ-інфекції/СНІДу від 12 квітня 2007 року, , наказу МОЗ України від 13 квітня 2005 року № 161 "Про розвиток та удосконалення замісної підтримуючої терапії для профілактики ВІЛ/СНІДу серед споживачів наркотиків" та , визначення переліків закладів охорони здоров’я, здійснення постійного контролю за отриманням та розподілом препаратів "Еднок" (бупренорфіну гідрохлорид) і "Метадол" (метадону гідрохлорид), наданих для програм замісної підтримуючої терапії в якості гуманітарної допомоги МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" та Фондом Вільяма Дж. Клінтона,
 
НАКАЗУЮ:
 
1. Затвердити графіки розподілу препаратів "Еднок" (бупренорфіну гідрохлорид) та "Метадол" (метадону гідрохлорид) між закладами охорони здоров’я (далі — Препарати), що додаються.
 
2. Міністру охорони здоров’я Автономної Республіки Крим, начальникам Головних управлінь охорони здоров’я Дніпропетровської, Київської, Львівської та Чернівецької обласних держадміністрацій, управлінь охорони здоров’я Волинської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Кіровоградської, Луганської, Миколаївської, Полтавської, Сумської, Тернопільської та Херсонської обласних держадміністрацій, управління охорони здоров’я та курортів Вінницької, Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф Черкаської та управління охорони здоров’я та медицини катастроф Одеської обласних держадміністрацій, Головного управління охорони здоров’я та медичного забезпечення Київської міської держадміністрації визначити і закріпити відповідними наказами аптечні заклади, які мають діючі ліцензії на виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, ввезення, вивезення, відпуск і знищення наркотичних засобів (списку 1 таблиці ІІ та списку 1 таблиці ІІІ) та будуть отримувати, зберігати, перевозити і відпускати Препарати для закладів охорони здоров’я, зазначених у графіках розподілу, затверджених цим наказом.
 
3. Головному позаштатному спеціалісту МОЗ України з наркології, головному лікарю Київської міської наркологічної клінічної лікарні "Соціотерапія" Вієвському А.М.- відповідальній особі від закладу — отримувачаа а гуманітарної допомоги у вигляді Препаратів, наданих для програм замісної підтримуючої терапії в якості гуманітарної допомоги МБФ "Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні" та Фондом Вільяма Дж. Клінтона:
 
3.1. Забезпечити підготовку проекту розподілу, отримання, ро та зподіл та контроль видачі і цільового використання Препаратів.
 
3.2. У разі необхідності вВносити подання пропозиції стосовно та контролювати перерозподілу пПрепаратів "Еднок" (бупренорфіну гідрохлорид) та "Метадол" (метадону гідрохлорид) відповідно до поточних змін потреби закладів охорони здоров’я, які проводять замісну підтримуючу терапію, з метою забезпечення безперервності лікувального процесу у разі необхідності.
 
4. Контроль за виконанням наказу покласти на директора Департаменту розвитку медичної допомоги Жданову М.П.
 
Міністр  Ю.О.Гайдаєв
 
 
Таким образом, МОЗ окончательно нормативно урегулировал вопрос внедрения 2500 курсов ЗПТ с использованием метадона в 41 учреждении здравоохранения в 8-ми областях, Крыму и г. Киеве. Одновременно приказом предусматривается расширение (на 275 курсов) программ ЗПТ с использованием бупренорфина на 18 новых заведений здравоохранения в 15-ти областях Украины, где до этого времени таких программ вообще не было.
Автор | 2008-05-29T17:31:52+03:00 29 мая, 2008|ЗПТ и Закон|Нет комментариев

Об авторе:

Оставить комментарий