Розвиток замісної підтримувальної терапії: обмін досвідом

Сьогодні в Міністерстві охорони здоров’я України розпочала роботу дводенна IV Національна конференція, присвячена актуальним питанням розвитку замісної підтримувальної терапії (ЗПТ) в Україні «Доступність Якість Життєспроможність». 

Учасники будуть обмінюватись досвідом щодо проведення ЗПТ в Україні та визначатимуть плани на майбутнє, а також перспективи та оптимізацію розвитку програми ЗПТ в Україні.

Присутні скоординують дії на державному та регіональному рівнях з медичних і правових питань при впровадженні ЗПТ, обговорять питання адвокації, соціального супроводу пацієнтів, інтегрованого підходу до лікування наркозалежних, диверсифікації організаційних моделей та джерел фінансування ЗПТ в Україні. В останній день відбудеться обговорення проекту резолюції.

Конференція проходить за участі Бюро ВООЗ в Україні, ВБО «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ», Державної Служби України з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань, Комітету з питань протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу та іншим соціально небезпечним хворобам МОЗ України, МБФ «Міжнародний Альянс з ВІЛ/СНІД в Україні», МФ «Відродження», МБФ «Фонд Вільяма Дж. Клінтона», Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), Об’єднаної Програми ООН з ВІЛ/СНІД в Україні (UNAIDS), Українського медичного та моніторингового центру з алкоголю та наркотиків МОЗ України, Управління ООН з наркотиків та злочинності (UNODС), Українського інституту досліджень політики щодо громадського здоров’я, Французького Червоного Хреста в Україні.

 
Урядовий портал

Автор | 2011-06-22T22:00:00+03:00 22 июня, 2011|Новое|Нет комментариев

Об авторе:

Оставить комментарий