«Возвращение домой» (видео)

Двадцатиминутный фильм о проблемах и потребностях молодой женщины с ребенком, которая стала клиентом программы заместительной терапии в г. Киеве, иллюстрирует положительное влияние программы ОЗТ на качество жизни ее участницы. Фильм также включает комментарии ведущих экспертов, медиков и самих клиентов программы ОЗТ относительно эффективности подобных программ.

HealthRight International (Право на здоров’я) заохочує громадські організації поширювати фільм «Повернення додому»

У зв’язку із надалі існуючою в Україні потребою привернення уваги до питань, пов’язаних з впровадженням та розширенням програм замісної терапії (ЗТ), доступу жінок СІН до програм ЗТ, HealthRight International (Право на здоров’я) заохочує громадські організації поширювати та використовувати документальний фільм «Повернення додому» в своїй адвокаційній діяльності, у тому числі під час семінарів, навчань соціальних працівників, медиків чи працівників органів внутрішніх справ.

Більше року тому організація HealthRight International (Право на здоров’я) та МБФ «Українська фундація громадського здоров’я» створили документальний фільм «Повернення додому» (за фінансової підтримки Програми зменшення шкоди Інституту відкритого суспільства та Всеукраїнської мережі ЛЖВ). Фільм можна переглянути на нашому сайті www.healthright.org.ua, а також на www.zpt.in.ua. Стрічка, що розкриває потребу доступу жінок-споживачок ін’єкційних наркотиків (СІН) до програм замісної терапії (ЗТ) та додаткових медичних послуг в Україні, неодноразово транслювалася на регіональних та національних телеканалах в Україні у 2010 році. Цей двадцятихвилинний фільм, що включає коментарі експертів, медиків та самих клієнтів програми ЗТ стосовно ефективності подібних програм, отримав чималу кількість відгуків серед глядацької аудиторії та зробив суттєвий внесок в утвердження недискримінаційного ставлення до учасників ЗТ.

У зв’язку із надалі існуючою в Україні потребою привернення уваги до питань, пов’язаних з впровадженням та розширенням програм замісної терапії (ЗТ), доступу жінок СІН до програм ЗТ, HealthRight International (Право на здоров’я) зацікавлений у подальшому поширенні фільму та його використанні громадськими організаціями в своїй адвокаційній діяльності, в тому числі під час семінарів, навчань соціальних працівників, медиків чи працівників органів внутрішніх справ. Тому ми заохочуємо всіх ознайомитись та поширювати цей фільм.

Фільм «Повернення додому» нещодавно був рекомендований до трансляції на центральному та регіональному телебаченні України Комітетом з питань протидії ВІЛ-інфекції та іншим соціально-небезпечним хворобам Міністерства охорони здоров’я України. HealthRight International (Право на здоров’я), відтак, вітає ініціативи громадських організацій щодо подальшого розміщення даного фільму на телевізійних каналах.

Для отримання версії фільму на диску, просимо Вас звертатись до Ольги Мартинюк, асистента програм HealthRight International (Право на здоров’я), email: Olha.Martynyk@healthright.org.

 
Подробную информацию по поводу программ ЗПТ можно получить по телефону: 8 800 507 72 70 (звонки со стационарных телефонов бесплатны) и на сайте : motilek.com.ua
Автор | 2011-04-27T18:25:42+03:00 27 апреля, 2011|Реальные истории|Нет комментариев

Об авторе:

Оставить комментарий